Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 

 - w czwartki od godz 17.00

- w piątki od godz 17.00

Wolsztyn, ul. Drzymały 2

Częstotliwość klubowa 145.225 FM


 

Jeśli chcesz wspomóc naszą działalność

Przekaż nam 1% swojego podatku

Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej

KRS: 0000518972

wZlot 2018 - Krotoszyn

Niedzielne przedpołudnie spędziliśmy na corocznym Wielkopolski wZlot Wędrowników, który w tym roku odbył się w Krotoszynie. Wspomogliśmy wolsztyńskich harcerzy w trakcie Wędroexpo - gdzie postanowili pochwalić się współpracą Hufiec ZHP Wolsztyn z nami - krótkofalowcami. W trakcie godzinnej prezentacji odpowiedzieliśmy na wiele pytań związanych z naszym hobby, jego zastosowaniem w praktyce, możliwościach uzyskania uprawnień. Udało się przeprowadzić kilka łączności w paśmie 80M. Bardzo dziękuję Paweł SP3P za nieoceniona pomoc w trakcie prezentacji.