Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

Zapraszamy na I Spotkanie Krótkofalowców w Wolsztynie

Miło nam zaprosić wszystkich kolegów krótkofalowców i miłośników radia na I Spotkanie Krótkofalowców w Wolsztynie. Odbędzie się ono w sobotę 30 czerwca. Spotykamy się o godz. 12.30 na parkingu przy wolsztyńskiej Parowozowni, której zwiedzanie będzie pierwszym punktem programu. Naszym przewodnikiem będzie pasjonat kolei parowych - Wojtek SP3RBQ. O godz. 14.30 nastąpi część oficjalna - uroczyste otwarcie nowych pomieszczeń naszego Klubu - ul.Drzymały 2. Następnie podsumujemy tegoroczną akcję dyplomową z okazji XXV Parady Parowozów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wszelkich informacji chętnie udzielimy mailowo lub tel. 603 608 208.