Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe w piątki od godz 17.00

Wolsztyn, ul. Drzymały 2

Częstotliwość klubowa 145.225 FM


 

Jeśli chcesz wspomóc naszą działalność

Przekaż nam 1% swojego podatku

Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej

KRS: 0000518972

ZAMKI POLSKIE - podsumowanie

Z końcem roku zakończyliśmy projekt Zamki Polskie więc wypada krótko go podsumować. W czasie jego realizacji odwiedziliśmy z radiostacją prawie 30 różnych lokalizacji (zamków, ruin i miejsc po zamkach) zapoznając się z ich położeniem i historią. Przeprowadziliśmy z nich prawie 1500 łączności z 30 krajami. Wszystkie te połączenia potwierdzimy specjalną kartą QSL. Najwięcej łączności przeprowadził z nami kol. Krzysztof SQ2MTI z Tczewa, uhonorujemy to nagrodą książkową.


Projekt ten realizowaliśmy przy współudziale środków Gminy Wolsztyn i Powiatu Wolsztyńskiego.