Na spotkaniu 3.10.2014r. ustalono wysokość składki klubowej na  60 zł rocznie. Składkę można wpłacać przelewem na konto Stowarzyszenia. Jeśli ktoś nie ma możliwości zrobienia przelewu proszony jest o kontakt z Piotrem SQ3JPV lub Krzysztofem SP3IPA.

Wysokość składek za 2020 rok pozostaje bez zmian.

Aby nie obciążać koleżanek i kolegów składką PZK, składkę klubową można uregulować do końca lutego.

 

Santander Bank Polska O/Wolsztyn

 

04 1090 1607 0000 0001 2424 7158

 

STOWARZYSZENIE KRÓTKOFALOWCÓW ZIEMI WOLSZTYŃSKIEJ

 

 Lp 
Znak
QTH  2014   2015   2016   2017  2018 2019 2020 2021
1. SP3HD Jan   Wolsztyn T T T T  ZW ZW  ZW 
2.  SP3BLK Mietek Boruja T T T T  T  T T  T
3.  SP3DWH Zygmunt Wolsztyn T T T T  T  T T  T
4.  SP3GAD Józef  StaryWidzim T T T T T   T
5.  SP3OSK Leszek Wolsztyn T T T T  T  T T
6.  SP3OSR Romuald Wolsztyn T T T T  T  T  T
7.  SP3RAO Jan Kaszczor T T T T  T
8.  SP3RBQ Wojciech StaryWidzim T T T T  T  T  T   T
9.  SP3SFY Jan Błotnica T T T T  T  T  T  T
10.  SP3VPA Tadeusz Rakoniewice T T T T  T  T
11.  SQ3DVQ Krzysztof Barchlin T T T T  T  T T   T
12.  SQ3JPV Piotrek Tłoki T T T T  T  T T  T
13.  SQ3REA Agnieszka Tłoki T T T T  T  T  T 
14.  SQ3REB Marcin Dachowa T T T T   T T
15.  SQ3RPB Roman Wolsztyn T T T T T  T  T
16.  SQ3SW Józef Żodyń T T T T  T  T  T
17.  SQ3K Kasia Tłoki T T T T  ZW ZW ZW  ZW
18.  SP3IPA Krzysztof Wolsztyn n/d n/d  T T  T  T  T
19.  SP3MK Kornelia Obra n/d n/d  T T  T T  T
20.  SP3SRS Jarosław Obra n/d n/d  T T  T  T T   T
21.  SP3 32 191 Artur Głodno n/d n/d n/d  T T   T
22.   SQ3KTJ Dorota StaryWidzim  n/d n/d  n/d   ZW ZW  ZW ZW  ZW 
23.  SP3QDM Tomasz GrodziskWlkp n/d n/d n/d T  T  T  T T
24.  SP3TYF Sławek Opalenica n/d n/d n/d n/d  n/d    T  T  T
25.  SQ3SM Martyna Adamowo n/d n/d n/d n/d  ZW ZW ZW   ZW
26.  SQ3M Marcin Piaski n/d n/d n/d n/d T  T  T  T
27. SP3QKZ Sławek Bukowiec n/d n/d n/d n/d T  T  T  T
28. SP3IEG Jarek Opalenica n/d n/d n/d n/d T  T  T  T
29. SP6JBF Jacek Legnica n/d n/d n/d n/d T  T  T  T
30. SQ3EVW Michał Lwówek n/d n/d n/d n/d T  T T   T
31. SQ3MSM Marcin Lwówek n/d n/d n/d n/d ZW ZW   ZW  ZW
32. SQ3GJS Darek Wytomyśl n/d n/d n/d n/d n/d T  T
33. SP3JHK Edward Zbąszynek n/d n/d n/d n/d n/d T  T  T
34. Bartek SP3EMA Karpicko n/d n/d n/d n/d n/d T T  T
35.  SP3PW Patryk Międzychód n/d  n/d  n/d   n/d n/d  n/d   T
36. SQ3IOE Dawid Międzychód n/d n/d n/d n/d n/d n/d  T
37. SP3AH Arseniusz Międzychód n/d n/d n/d n/d n/d n/d T T
38. Grzegorz Opalenica n/d n/d n/d n/d n/d n/d T  T
39. SQ3GNG Piotr NowyTomyśl n/d n/d n/d n/d n/d n/d  T  T
 40.  SP3BSC Jurek GrodziskWlkp  n/d  n/d  n/d n/d  n/d  n/d   ?
41.  SP3OLO Wojtek Błocko  n/d  n/d  n/d n/d   n/d n/d   T
42.  Michał Błocko  n/d  n/d  n/d n/d  n/d n/d   ZW  ZW
43. SP3RP Paweł Zbąszyń n/d n/d n/d n/d n/d n/d  T  T
44. SP3AA Nikodem Zbąszyń n/d n/d n/d n/d n/d n/d ZW  ZW
45. DH2UAI Roland Eisenhuttenstadt n/d n/d n/d n/d n/d n/d T 
46.  SQ3BW Wojtek  Dobieżyn  n/d n/d   n/d  n/d n/d  n/d  T
                   
   

 

 

               
                     
                     
  SP3TLU Sebastian Kaszczor T T T T T T ? n/d
 SP3UCC Janusz Błotnica  T n/d 
 SQ3KNL Krzysztof  ZielonaGóra  n/d n/d  n/d  n/d  n/d  n/d  n/d
 SP3EIS  ? n/d  n/d
SQ3LME T T T T T n/d n/d   n/d