Składki

Na spotkaniu 3.10.2014r. ustalono wysokość składki klubowej na  60 zł rocznie. Składkę można wpłacać przelewem na konto Stowarzyszenia. Jeśli ktoś nie ma możliwości zrobienia przelewu proszony jest o kontakt z Piotrem SQ3JPV lub Krzysztofem SP3IPA.

Wysokość składek za 2020 rok pozostaje bez zmian.

Aby nie obciążać koleżanek i kolegów składką PZK, składkę klubową można uregulować do końca lutego.

 

Santander Bank Polska O/Wolsztyn

 

04 1090 1607 0000 0001 2424 7158

 

STOWARZYSZENIE KRÓTKOFALOWCÓW ZIEMI WOLSZTYŃSKIEJ

 

 Lp 
Znak
QTH  2014   2015   2016   2017  2018 2019 2020 2021
1. SP3HD Jan   Wolsztyn T T T T  ZW ZW   
2.  SP3BLKMieczysław  Boruja T T T T  T  T T  
3.  SP3DWH Zygmunt Wolsztyn T T T T  T  T T   
4.  SP3GAD Józef  StaryWidzim T T T T T     
5.  SP3OSK Leszek Wolsztyn T T T T  T  T  
6.  SP3OSR Romuald Wolsztyn T T T T  T  T  T  
7.  SP3RAO Jan Kaszczor T T T T  T  
8.  SP3RBQ Wojciech StaryWidzim T T T T  T  T  T   
9.  SP3SFY Jan Błotnica T T T T  T  T  T  
10.  SP3TLU Sebastian Kaszczor T T T T T    
11.  SP3VPA Tadeusz Rakoniewice T T T T  T  T  
12.  SP3UCC Janusz Błotnica T T T T T T    
13.  SQ3DVQ Krzysztof Barchlin T T T T  T  T T   
14.  SQ3JPV Piotrek Tłoki T T T T  T  T T   
15.  SQ3REA Agnieszka Tłoki T T T T  T  T  T   
16.  SQ3REB Marcin Dachowa T T T T   T T  
17.  SQ3RPB Roman Wolsztyn T T T T T  T  T  
18.  SQ3SW Józef Żodyń T T T T  T  T  
19.  SQ3K Kasia Tłoki T T T T  ZW ZW ZW  
20.  Roland Adamowo T T  T
T T      
21.  SP3IPA Krzysztof Wolsztyn n/d n/d  T T  T  T  
22.  SP3MK Kornelia Obra n/d n/d  T T  T T  
23.  SP3SRS Jarosław Obra n/d n/d  T T  T  T T   
24.  SP3 32 191 Artur Głodno n/d n/d n/d  T T   
25.   SQ3KTJ Dorota StaryWidzim  n/d n/d  n/d   ZW ZW  ZW ZW 
26.  SP3QDM Tomasz GrodziskWlkp n/d n/d n/d T  T  T  T T
27.  SP3TYF Sławek Opalenica n/d n/d n/d n/d  n/d    T  T  
28.  SQ3SM Martyna Adamowo n/d n/d n/d n/d  ZW ZW ZW   
29.  SQ3M Marcin Piaski n/d n/d n/d n/d T  T  T  
30. SP3QKZ Sławek Bukowiec n/d n/d n/d n/d T  T  T  
31. SP3IEG Jarek Opalenica n/d n/d n/d n/d T  T  T  
32. SP6JBF Jacek Legnica n/d n/d n/d n/d T  T  T  
33. SQ3EVW Michał Lwówek n/d n/d n/d n/d T  T T   
34. SQ3MSM Marcin Lwówek n/d n/d n/d n/d ZW ZW   ZW  
35. SQ3GJS Darek Wytomyśl n/d n/d n/d n/d n/d T  
36. SP3JHK Edward Zbąszynek n/d n/d n/d n/d n/d T  T  
37. SP3EMA StaryWidzim n/d n/d n/d n/d n/d T T  
38. Rafał Wschowa n/d n/d n/d n/d n/d n/d T  
39.  SP3PW Patryk Międzychód n/d  n/d  n/d   n/d n/d  n/d   T  
40. SQ3IOE Dawid Międzychód n/d n/d n/d n/d n/d n/d  T  
41. SP3AH Arseniusz Międzychód n/d n/d n/d n/d n/d n/d T  
42. Grzegorz Opalenica n/d n/d n/d n/d n/d n/d T  
43. SQ3GNG Piotr NowyTomyśl n/d n/d n/d n/d n/d n/d  T  
 44.  SP3BSC Jurek GrodziskWlkp  n/d  n/d  n/d n/d  n/d  n/d   ?  
45.  SP3OLO Wojtek Błocko  n/d  n/d  n/d n/d   n/d n/d   
46.  Michał Błocko  n/d  n/d  n/d n/d  n/d n/d   ZW  
47. SP3RP Paweł Zbąszyń n/d n/d n/d n/d n/d n/d  T  
48. Nikodem Zbąszyń n/d n/d n/d n/d n/d n/d ZW  
49. DH2UAI Roland Eisenhuttenstadt n/d n/d n/d n/d n/d n/d    
50.  Magda Lwówek n/d  n/d n/d  n/d n/d  n/d     
51. Krzysztof SQ3KNL ZielonaGóra n/d n/d n/d n/d n/d n/d T  
                     
                     
                     
                     
                     
   SP3EIS    ? n/d  n/d  
  SQ3LME   T T T T T n/d n/d