Nowe "skarby" w klubie

Janek SP3SFY przy R118Spotkanie klubowe 21 kwietnia zakończyło się dużym sukcesem. Wybraliśmy się do kolegi, który chciał pozbyć się paru krótkofalarskich "gratów". Z wyjazdu wróciliśmy wielce zadowoleni :) Nasze klubowe "muzeum" wzbogaciło się o nadajnik R118, radiostację R407, wiele innych ciekawych krótkofalarskich akcesoriów starszej daty. 

Było trochę pracy, żeby spakować, a potem wtaszczyć do klubu ważący kilkaset kilogramów radiostację. Zmęczeni ale szczęśliwi rozjechaliśmy się do domów ok. godz. 23. 

Bardzo dziękujemy koledze Edwardowi SP3JHK za przekazany sprzęt.

Przy okazji Marcin nabył swój pierwszy krótkofalowy transciver. Pozwolenie przyjdzie na dniach więc trzeba być gotowym :).
W akcji udział wzięli: Janek SP3SFY, Marcin SP3-08-136 (jeszcze :) ) i Piotrek SQ3JPV.