Festyn Jesienny

 

Niedzielne popołudnie spędziliśmy bardzo aktywnie uczestnicząc w dorocznym Festynie Jesiennym na wolsztyńskim Skansenie. Jako Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej promowaliśmy krótkofalarstwo przedstawiając nasze dwa wolsztyńskie kluby. Był kącik dla dzieci, które mogły kolorować "krótkofalarskie" obrazki. Prezentowaliśmy różne karty QSL związane z kolejnictwem czy naszymi aktywnościami okolicznościowymi. Przez cały czas trwania imprezy ruch był spory mimo, że hałas ze sceny nie bardzo pozwalał na posłuchanie czy przeprowadzenie łączności.

Mimo, że imprez była lokalna odwiedził nas krótkofalowiec z Wrocławia - Andrzej SO6XL, który przypadkowo był akurat w Wolsztynie. Nasza reprezentacja to: Agnieszka SQ3REA, Bartek SP3EMA, Darek SQ3GJS z Nikodemem i Piotrek SQ3JPV. Na chwile zajrzeli również Dorota SQ3KTJ, Krzysztof SP3IPA z rodziną i Wojtek SP3RBQ.