Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

Spotkanie Krótkofalowców w Łagówie Lubuskim

1 maja jak co roku spędziliśmy na spotkaniu krótkofalowców w Łagowie Lubuskim. Była to 23 edycja tej imprezy. Odświeżyliśmy stare znajomości, poznaliśmy nowych kolegów. Z niektórymi łączności przeprowadzaliśmy dzień wcześniej. Upiekliśmy kiełbaski nad ogniskiem, skosztowaliśmy jajecznicy z 360 jaj :) Nasze klubowe harcerki pomogły wybić jajka i pokroić chleb, samodzielnie usmażyły jajecznicę na "mazurskim wiadrze". W miłej, rodzinnej atmosferze spędziliśmy czas. W spotkaniu nasz klub reprezentowali: Agnieszka SQ3REA, Kornelia SP3MK, Kasia SQ3K, Martyna SQ3SM, Janek SP3HD, Mietek SP3BLK z rodziną, Janusz SP3UCC z rodziną, Janek SP3SFY, Jarek SP3SRS i Piotrek SQ3JPV.