Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

I Spotkanie Krótkofalowców w Wolsztynie

W sobotę 30 czerwca odbyło się w naszym klubie oficjalne otwarcie nowych pomieszczeń oraz I Wolsztyńskie Spotkanie Krótkofalowców. Na początek nasi goście mogli zwiedzić wolsztyńską Parowozownię, po której oprowadził ich Wojtek SP3RBQ. Następnie odbyła się część oficjalna, szczegółową historię klubu przedstawiła Agnieszka SQ3REA. Po przecięciu wstęgi można było obejrzeć naszą radiostację i "salkę wykładową" :). Zaprosiliśmy gości na mały poczęstunek i w miłej atmosferze spędziliśmy czas do wieczora. 
Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku w większym gronie.
Spotkanie zorganizowane zostało przy udziale środków Gminy Wolsztyn I Starostwa Powiatowego w Wolsztynie