Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

III Próby Subregionalne

 

Kolejne, III Próby Subregionalne za nami. Spotkaliśmy się na 130 metrowej górce w okolicy Lwówka. Nasze radiowe miasteczko stanęło pomiędzy szparagami a kukurydzą. :)
Sportowo impreza wyszła tak sobie, przeprowadziliśmy ponad 60 łączności, najdalsze ze Słowenią i Holandią - ponad 600 km. Zabrakło naszego klubowego guru Tomka SP3QDM, jego zapału i umiejętności. Używaliśmy 7 el Cubical Quada na 10 metrowym maszcie, wspomagając się kilkoma Yagami zawieszonymi niżej. TM 255 oferował tylko 40W więc z dowoływaniem się bywało różnie. Udało nam się w trakcie pierwszej łączności popsuć TS 2000 - tak bez żadnego powodu przestał nadawać. 
Fajnie za to wypadło logistycznie i integracyjnie pomimo poślizgu czasowego, we czterech udało nam się rozstawić stację i zacząć pracę. Potem pokrzepiliśmy się pysznym żurkiem Michała SQ3EVW. I tak do wczesnych godzin rannych "drzwi" się nie zamykały :). Ok południa pojawił się obiadek - mogliśmy wybierać, pomiędzy kotletami Magdy XYL Michała i Agnieszki SQ3REA :)

Na koniec okazało się, że do składania stacji było już 8 osób. Sama akcja poszła szybko i sprawnie mimo dużej ilości sprzętu. Bardzo dziękuję Agnieszce SQ3REA, Magdzie, Kasi SQ3K, Michałowi SQ3EVW, Jarkowi SQ3IEG, Norbertowi SQ3FUQ, Darkowi SQ3GJS, Markowi i Asi oraz Łukaszowi, za kolejną imprezę pod szyldem klubu SP3PWL.