Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

93 urodziny Janka SP3HD

W przeddzień Światowego Dnia Krótkofalowca rocznicę 93 urodzin obchodził Janek SP3HD. Janek jest jednym z najstarszych polskich krótkofalowców, a napewno najstarszym członkiem PZK. Jak co roku zorganizowaliśmy z tej okazji klubowe spotkanie z jubilatem przy kawie i ciastku. Były kwiaty, życzenia i dużo ciekawych wspomnień i dyskusji.

W uroczystości oprócz jubilata udział wzięli: Agnieszka SQ3REA, Kornelia SP3MK, Kasia SQ3K, Martyna SQ3SM, p. Teresa, Tadeusz SP3VPA, Jarosław SP3IEG z małżonką, Edward SP3JHK, Wojtek SP3RBQ, Krzysztof SP3IPA, Jarosław SP3SRS, Sławek SP3QKZ, TomaszSP3QDM, Michał SQ3EVW z małżonką, Janusz SP3UCC z synem, Bartek SP3EMA, Marcin SQ3MSM i Piotr SQ3JPV. Z życzeniami odwiedził Janka również Marek SP3AMO Prezes Lubuskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców.