Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

Zawody DZIEŃ KOLEJARZA 2019

sp3hd

  

W poniedziałek 25 listopada odbyły się zorganizowane przez nasz klub zawody Krótkofalarskie z okazji Dnia Kolejarza. Mimo niezbyt sprzyjającej propagacji udział w nich wzięło ponad sto stacji. Do tej pory logi nadesłało 102 stacje nadawcze i 2 nasłuchowe. Wszyscy uczestnicy, którzy nadesłali logi otrzymali dyplomy za udział zawodach. Pozostało tylko rozliczenie zawodów, ogłoszenie wyników i rozesłanie dyplomów i nagród.
Zawody te były ostatnim zadaniem projektu "Kolej na Krótkofalowców", który realizowaliśmy przy współudziale środków Gminy Wolsztyn i Powiatu Wolsztyńskiego.

 

Wyniki zawodów DZIEŃ KOLEJARZA