Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe w piątki od godz 18.00

Wolsztyn, ul. 5 Stycznia 5a (willa Starosty, pierwsze piętro)

Częstotliwość klubowa 145.225 FM


 

Zamki Mogilno, Ostrów Lednicki, Pobiedziska

20170716 143513

W niedzielę 16 lipca w składzie Agnieszka SQ3REA i Piotrek SQ3JPV wyruszyliśmy na kolejną zamkową wyprawę. Tym razem odwiedziliśmy Mogilno PMO01 (klasztor obronny), Ostrów Lednicki WGZ02 oraz Pobiedziska WPO04. Jednocześnie Ostrów Lednicki znajdował się w Lednickim Parku Krajobrazowym SPFF-058, a miejsce, z którego pracowaliśmy w Pobiedziskach położone było w Parku Krajobrazowym Promno SPFF-099. Z każdego z miejsc zrobiliśmy po kilkadziesiąt łączności ku zadowoleniu łowców zamków, gmin i obszarów Flora i Fauna. Z Pobiedzisk wyjeżdżaliśmy już po ciemku. Zmęczeni ale i zadowoleni około północy dotarliśmy do domu.

Aktywność w ramach projektu ZAMKI POLSKIE, który realizujemy w tym roku przy pomocy Gminy Wolsztyn i Powiatu Wolsztyńskiego.