Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

II Wolsztyńskie Spotkanie Krótkofalowców za nami

29 czerwca na Campingu "Ustronie" w Karpicku odbyło się II Wolsztyńskie Spotkanie Krótkofalowców. Wzięło w nim udział pona 80 osób - krótkofalowców, ich rodzin i znajomych. W trakcie jego trwania była okazja do ciekawych rozmów, degustacji zupy gulaszowej, żurku (dzięki Michał) i innych drobniejszych smakołyków :). Po wolsztyńskiej Parowozowni oprowadził gości Wojtek SP3RBQ, Odbył się konkurs wiedzy o Wolsztynie oraz bardzo mocno obsadzony konkurs "Zasięg Motoroli". Przy ognisku miło spedziliśmy czas do późnych godzin wieczornych. kilka osób zostało na nocleg więc spotkanie zakończyliśmy wspólnym niedzielnym śniadaniem.    

Sptkanie zorganizowaliśmy w ramach projektu "Kolej na krótkofalowców" przy wspóudziale Gminy Wolsztyn i Powiatu Wolsztyńskiego.