Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe w piątki od godz 18.00

Wolsztyn, ul. 5 Stycznia 5a (willa Starosty, pierwsze piętro)

Częstotliwość klubowa 145.225 FM


 

Zamek Czocha

Ostatnim zamkiem w sobotę był Zamek Czocha. Pospacerowaliśmy po dziedzińcach, zjedliśmy obiadek w zamkowej restauracji a na koniec rozstawiliśmy radiostację w przepięknym miejscu na zamkowym parkingu. Z tej lokalizacji  pracowaliśmy w zawodach Militarnych, gdzie łączności z fortami i zamkami były specjalnie punktowane. Miłą niespodzianką było spotkanie z kolegami z klubów SP3POW z Ostrowa Wlkp i SP3ZIR z Leszna, którzy z daleka wypatrzyli nasze charakterystyczne klubowe auto :)

Aktywność w ramach projektu ZAMKI POLSKIE, który realizujemy w tym roku przy pomocy Gminy Wolsztyn i Powiatu Wolsztyńskiego.