Zawody Zamkowe

W sobotę 20 maja odbędą się Zawody Zamkowe. W tym roku wystartujemy w tych zawodach w kategorii stacji pracujących z zamków / miejscach po zamkach. Po raz pierwszy w eterze słychać będzie oznaczenie WWT03 którym oznaczono, dzięki naszym staraniom, dwór obronny istniejący niegdyś w wolsztyńskim Parku. Zawody trwać będą od 17 do 20 godziny czasu lokalnego. Nasza stacja pracować będzie już od godz. 14.00 aby dać szansę zaliczenia nowego "zamku" kolegom z zagranicy i nie biorącym udziału w zawodach. Zapraszamy wszyskich zainteresowanych pracą radiostacji amatorskiej. Tą aktywnością rozpoczniemy projekt ZAMKI POLSKIE, który Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej realizuje wspólnie z z Gminą Wolsztyn i Powiatem Wolsztyńskim.
Więcej informacji o tych zawodach i rywalizacji zamkowej na stronie:www.zamkisp.pl